Żyjemy w świecie zmian, gdzie społeczeństwo wolnego czasu zmieniło się w społeczeństwo konsumpcji i rozmytych wartości. Napawamy się "tu i teraz" nie patrząc na to, co jest dalej oraz nie mając szacunku dla tego, co już było. Toksyny są dla nas żeby zapomnieć.

piątek, 27 marca 2015

"Kopciuszek Strong oraz Bierz ją!" - Edgar Czop, opowiadania niepokorne

Udało mi się spłodzić dwa dorodne opowiadania. Drogi czytelniku, to chwila niecodzienna, bo historie z projektu "Świat-człowiek-toksyny" wskakują na papier i zaczynają żyć własnym trybem!

Dzięki współpracy z Mariją Babiak książeczka opatrzona jest ciekawymi ilustracjami w czerni i bieli, a po godzinach, które spędziła nad nimi Ania Mrozowicz na pewno mniej w nich błędów, które ja w szale pisania i sprawdzania nieroztropnie pominąłem. Książki wyszły na świat dzięki krakowskiemu Wydawnictwu KASPER, z którym współpraca układała mi się niesamowicie dobrze.O czym są opowiadania? Jak to o czym?! O tym w czym czuje się najbardziej elastycznie - nowoczesnych formach tracenia czasu, pragnieniach, które drzemią w każdym z nas i pogoni za uciekającą chwilą. Gwarantuje Ci drogi czytelniku, że na pewno się nie zawiedziesz.

JAK I ZA ILE...

Postanowiłem, że aby zwróciła mi się chociaż część zainwestowanych pieniędzy, opowiadania kosztują 20 ziko. Kupić je można na dwa sposoby:

1) Doliczając do ceny koszt przesyłki (7 PLN?) robisz przelew na:

Edgar Czop 


89 1140 2004 0000 3202 7520 6578 (mBank)


tytuł: "Toksyny dla TWOJE IMIĘ I NAZWISKO"


wysyłasz mi maila (edgar.czop@gmail.com) ze swoim adresem,  a ja wysyłam Ci książkę. Proste jak polski menel.


2) Jeżeli mieszkasz w Warszawie, Pruszkowie lub okolicach spotykamy się na sekundę, a ja daje Ci książkę osobiście


UWAGA: Do pierwszych 30 książek dołączam coś specjalnego!!!


1 komentarz: